Naujienų archyvas

EASTCON 30-mečio Jubiliejus ir „Tarptautinės Drakonų valčių varžybos“

2019 08 23

Šiais metais EASTCON švenčia savo buvimo rinkoje 30-metį. Žvelgiant į praeitį visi šie metai buvo užpildyti įvairiais įdomiais projektais ir susitikimais, kilimais ir nusileidimais. 30 metų rinkoje parodo ne tik stabilumą, bet ir sugebėjimą prisitaikyti. Mūsų augimui ir sėkmei yra svarbu tai, kad mes save vis atrandame iš naujo ir ekonominių - techninių pokyčių kontekste su savo naujoviškais produktais išsiveržiame žingsniu į priekį.

2019 m. rugpjūčio 22 d.  Döbeln mieste Vokietijoje, vyko tradicinės, tarptautinės Drakonų valčių varžybos. Norime kartu pasidžiaugti, ir pranešti, kad mūsų įmonės EASTCON AG LT komanda iš Lietuvos „Tarptautinėse Drakonų valčių varžybose“ skirtose įmonės EASTCON 30-mečiui ir „Baltijos kelio" 30-mečiui paminėti, iškovojo I – ąją vietą!  Nugalėjusi Latvijos komandą, kuri užėmė (II – ąją vietą) ir Vokietijos komandą, kuri užėmė (III – ąją vietą). Už komandų pasirodymus, taip pat buvo laimėta pirmoji vieta! Nuoširdūs sveikinimai mūsų nuostabiai EASTCON AG LT komandai!!
0001_img_6764a_1566550566-30a6f8e2b64c6ab3a8ec408524213484.JPG