Naujienų archyvas

Jonizuojantys oro grynintuvai ir COVID

2020 03 17

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė viruso COVID pandemiją. Šiuo metu dar daug nežinome apie šį virusą, medikai ir specialistai irgi turi ne per daugiausia informacijos. Viena tik aišku, kad žmonėms, turintiems sunkumų su sveikata, šis virusas kelia daug nerimo. Žinoma, kad COVID-19 užsikrečiama lašeliniu būdu, panašiai kaip CoV-2 (žinomu SARS pavadinimu), ir jo inkubacinis laikotarpis trunka reliatyviai ilgai. Tai reiškia, kad virusu užsikrėtę žmonės gali ilgai nejausti simptomų. Turėjusieji kontaktų su žmonėmis, užsikrėtusiais šiuo virusu, kviečiami savanoriškam karantinui, siekiant pasitarnauti visuomenės sveikatos interesams. Mes suprantame, kad visi nuogąstavimai ir baimės, susiję su COVID, yra pagrįsti. Mūsų jonizuojantis oro grynintuvas „EASTCON ISO intelligent ION“ veiksmingai kovoja su COVID ir panašiais virusais. Ar namuose, ar darbo vietose švarus oras bei paviršiai yra gyvybiškai svarbūs kovojant su bet kokiais virusais.

Koronavirusas ir oro grynintuvai

Virusu užsikrėtę žmonės negali būti gydomi antibiotikais. Kiekvienas sveikatos priežiūros specialistas pirmiausia pataria vengti kontakto su COVID-19. Ligų kontrolės bei prevencijos centras rekomenduoja laikytis bendrų higienos laikymosi taisyklių: plauti rankas ir vengti fizinio kontakto. Visi, kurie kasdien sekame žinias, norėtume padaryti dar daugiau. Prie higienos taisyklių būtų galima priskirti ir oro, kuriuo kvėpuojame, priežiūrą. Štai kodėl šiomis dienomis daug diskutuojama apie kaukių nešiojimo būtinybę siekiant užkirsti kelią viruso plitimui.

Oro kokybė ir COVID-19

Susirūpinta viešų vietų, kur lankotės, pavyzdžiui, sporto klubų, kino teatrų, patalpų dezinfekavimu. Pasaulio sveikatos organizacija primena, kad virusas plinta lašeliniu būdu, todėl rekomenduoja reguliariai dezinfekuoti paviršius ir rankenas. Papildydama savo rekomendacijas PSO siūlo valyti orą, nešioti apsaugines kaukes bei naudoti nosines siekiant apsaugoti sveikus žmones nuo ligonių. Tai įvardijama kaip „šaltinio kontrolės“ priemonė. Žmonėms, kurie neserga, tokių kaukių nešioti nėra būtina, tačiau Ligų kontrolės ir prevencijos centras rekomenduoja žmonėms, ypač medicinos darbuotojams, imtis visų priemonių, kad būtų apsisaugoma nuo užteršto oro.

Oro grynintuvas prieš virusus

Naudojami oro grynintuvai, tikėtina, gali padėti sumažinti virusų plitimą. O štai kokybiškas oro grynintuvas su jonizacijos technologija veiksmingai neutralizuoja tiek ore, tiek ant paviršių esančius virusus. Kaip žinome, virusas COVID-19 paplito jau visose šalyse. Reikia imtis visų atsargumo priemonių, tad viena iš jų, norint apsaugoti savo namus, galėtų būti oro grynintuvas-jonizatorius. Veiksmingiausiai su virusais, tokiais kaip COVID-19, kovoja jonizuojantys oro grynintuvai.

Jonizacijos būdu gryninamas oras – viruso plitimo prevencija

Oro gryninimo sistemos reikalingos ligų plitimui mažinti. Su bet kuria iš šių sistemų Jūs siekiate:

dezinfekuoti orą,

užtikrinti oro cirkuliaciją,

gryninti orą.

Oro grynintuvai veikia įvairiai. Vieni iš jų mechaniškai traukia ir filtruoja orą. Šis procesas sudėtingas ir filtruojant vis dėlto gali likti daug nefiltruoto oro, kuris vėl patenka į aplinką. Geresnis oro gryninimas yra oro filtravimas su jonizavimu.

Kaip veikia jonizuojantis oro grynintuvas?

Jonizuoti galima visą patalpą arba visus namus ir taip pašalinti virusus ne tik ore, bet ir nuo daiktų paviršių. Tai veiksmingesnis pasirūpinimas sveiku namų oru nei įrengiant įprastą oro filtravimo sistemą. Filtrai tik pasyviai dalyvauja oro gryninimo procese, jie tik apdoroja tai, kas į juos patenka. Ore esantys neigiamieji jonai neutralizuoja virusus tiek ore, tiek ant stalo, baldų ir t. t. Neigiamieji jonai jungiasi su dalelėmis ir neleidžia joms plisti. Svarbiausia pasirinkti jonizuojantį oro grynintuvą, kuris skleidžia ilgo gyvavimo trukmę turinčius jonus. Dauguma jonizatorių arba naudoja per daug ozono, arba neskleidžia ilgai veikiančių jonų. Daugelyje studijų įrodyta, kad jonizuojantis oro grynintuvas veiksmingai kovoja su virusais, panašiais į COVID-19.

„EASTCON ISO intelligent ION“ jonizuojantis oro grynintuvas su elektrostatiniu plazminiu filtru

Elektrostatinio plazminio oro grynintuvo filtras geba surinkti net pačias mažiausias daleles, kurias kiti filtrai praleidžia. Tai reiškia, kad oro grynintuvai, veikiantys su plazminiu filtru, gali sumažinti ne tik bakterijų ir virusų kiekį ore, bet surinkti ir kitas kenksmingas daleles, kaip antai dulkes, dūmus ir žiedadulkes. „EASTCON ISO intelligent ION“ veiksmingai neutralizuoja ore esančius virusus, alergenus, bakterijas, grybelius. Šie oro grynintuvai gamina tiek teigiamuosius, tiek neigiamuosius jonus. Jonų sudėtis panaši į vandens, todėl jie gali išsiskirti ir susijungti su kenksmingomis dalelėmis. Aplink blogąją dalelę susijungusius jonus pagauna plazminis filtras. Taip puikiai išvalomas oras, kuriuo kvėpuojame. Plazminiai oro grynintuvai nėra brangūs, nes, skirtingai nei kitiems oro grynintuvams, nereikia dažnai keisti filtrų. Plazminiai oro grynintuvų filtrai taupiai naudoja elektros energiją. Paprastai jie naudoja mažiau elektros energijos nei elektros lemputė.

Jeigu Jūs įsitikinote, kad galite geriau apsaugoti savo šeimą naudodami jonizuojantį oro grynintuvą, kviečiame nedelsiant įsigyti oro grynintuvą „EASTCON ISO intelligent ION“.

Mes linkime Jums būti sveikiems!

 

Kas yra oro jonizavimas?

Tai teigiamųjų ir neigiamųjų jonų, taip pat laisvųjų elektronų iš neįelektrintų atomų ir molekulių susidarymas. Jonizacija – medžiagos neutraliųjų atomų (molekulių) virsmas įelektrintomis dalelėmis – jonais. Daugelis oro grynintuvų kenksmingas daleles valo ventiliatoriais ir filtrais. Jonizatoriai naudoja jonus, kad iš oro išvalytų virusus, bakterijas, grybelius, dulkes, žiedadulkes ar panaikintų blogą kvapą. Jonizuojantys oro grynintuvai suteikia orui gaivumo, todėl valomoje patalpoje žmonės, ypač sergantys astma, alergija ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, pasijunta geriau.

Kaip veikia oro jonizatoriai?

Jonizuojantis oro grynintuvas įelektrintas daleles – jonus – išpučia į orą. Neigiamieji jonai jungiasi su patalpoje esančiomis teigiamai įkrautomis dalelėmis, pavyzdžiui, dulkėmis, bakterijomis, virusais, žiedadulkėmis, dūmais, kitais alergenais. Teigiamai įkrautos dalelės jungdamosi su neigiamaisiais jonais sudaro junginius, kurie negali ore sklandyti. Jie nusileidžia ant žemės, baldų, kompiuterių ekranų, televizorių ir t. t. Namų šeimininkai turėtų juos sušluoti, susiurbti ar nuvalyti šluoste.

Ar jonizuojantis oro grynintuvas teigiamai veikia sveikatą? Atlikti tyrimai parodė, kad jonizuojantis oro grynintuvas iš oro išvalo bakterijas, virusus, dulkes, cigarečių dūmus, žiedadulkes, grybelius ir t. t. Tai tikrai padeda žmonėms, kuriuos kamuoja šienligė, kitos alergijos. Žmonės, sergantys astma, pastebėjo jonizatoriumi išvalyto oro kokybės skirtumą. Jonizuojantys oro grynintuvai gali palengvinti būseną žmonėms, kurie jaučia įtampą arba kenčia nuo nemigos. Remiantis Felix’o Gad’o Sulman’o išvadomis galima teigti, kad dėl fiziologinio neigiamųjų jonų poveikio žmonės, naudojantys jonizuojančius oro grynintuvus, patiria daug privalumų: palengvėja kvėpavimas, sumažėja kraujospūdis, pagerėja savijauta, sumažėja kūno temperatūra, padidėja atsparumas infekcijoms ir t. t.


0001_schutzmaske-2_1584431949-9f68a50a406e879c15f557d1890f1174.jpg